V3 Bilişim A.Ş


Züccaciye ve Hediyelik Eşya

Hediyelik eşya, zücaciye ya da oyuncak satan bir mağazanız var ve sizler sattığınız bu ürünleri aynı zamanda internette de satış mı sunmak istiyorsunuz ? Kendi kurumsallığınızı yansıtan bir logo ve işletmenize özel renklerin kullanıldığı bir internet sitesi üzerinden ürünlerini taksitle, havele, kargo ile kapıda ödeme alarak satışa sunmak isterseniz kullanmanız gereken sistemlere e-ticaret sistemleri adı verilir.

E-ticaret sistemleri internette kredi kartı ile, havale-eft, kargoda kapıda ödeme gibi bütün ödeme sistemlerini kullanarak online satış yapmanızı sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerde mağazanızda bulunan bütün ürünlerinizi fotoğrafları, açıklamaları, fiyatları ve fotoğrafları ile birlikte sahip olacağınız internet sitesine koyabilir ve ardından online bir şekilde internette hediyelik eşya, zücaciye ve oyuncak aratan potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Açılan sanal mağazanız ile birlikte aynı zamanda bir de yönetim paneline sahip olursunuz. Yönetim paneliniz sitenizi tamamen yönetebildiğiniz ve aynı zamanda sipariş alabildiğiniz alandır. İnternette tanıtmış olduğunuz ürünleri satın almak isteyen kullanıcılar sipariş ver ya da satın al butonuna tıklarlar. Ardından sitenize eklenmiş olan ödeme seçeneklerinden herhangi bir tanesini tercih ederler ve ödemelerini tamamlarlar. İşte bu anda sizin yönetim panelinize bir sipariş bildirimi gelir ve bu bildirimde sipariş veren müşteriniz ile ilgili detaylı bilgiler yer almaktadır. Sizler bu bilgiler aracılığı ile müşterinizle iletişim geçer ve ardından ilgili ürünü müşterinize kargo ya da diğer teslimat araçları ile gönderirsiniz.

Sanal mağazanızı kurmanız için neler yapmanız gerekir ?

Sanal mağaza kurabilmeniz için ilk gerekli şart şirket sahibi olunmasıdır. Yani yerel mağazanızda satış yaparken fatura kestiğiniz gibi sanal mağazanızda satış yaparken fatura kesmeli ve bunun beyanında bulunmalısınız. Eğer işletme sahibi iseniz ve internette ürünlerini satmak istiyorsanız bütün bu işlemleri tek bir e-ticaret paketi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. E-ticaret paketi sizlerin internette online ticaret yapabilmeniz için gereksinimi duyacağınız her türlü yazılım, donanım, tasarım, güvenlik ve aynı zamanda alan adı sunucu işlemlerini bir araya getirmiş olan paketlerdir. Artık tek yapmanız gereken şey ürünlerinizi ekleyerek gelecek olan siparişleri beklemenizdir.

Yönetim paneli kullanımı

Yönetim panelleri oldukça şık ve kolay kullanıma sahip bir ara yüze (tasarıma) sahiptir. Bu sebeple öğrenilmesi ve kullanılması oldukça basittir. Öğrenmenizin hızlanması için e-ticaret uzmanları tarafından sizlere bir günlük eğitim verilmektedir. Bu eğitimin ardından sanki sistemi kendiniz hazırlamışçasına kolay bir şekilde kullanma imkanını yakalamaktasınızdır.

Hemen satış yapabilir miyim ?

İnternete ürünlerinizi ekledikten sonra online satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ancak her işte olduğu gibi e-ticaret sektöründe de bir rekabet ortamı bulunmaktadır. Çünkü sadece yaşadığınız bölgedeki insanlara değil aynı zamanda tüm Türkiye’ye hitap edecek şekilde bir sanal mağazaya sahip olursunuz. Yapılması gereken çalışmalar yine e-ticaret uzmanları tarafından sizlere anlatılmaktadır. Doğru stratejiler ile birlikte ilgilendiğiniz site üzerinden kısa bir sürede fiziksel mağazanızda yaptığınız satışların kat ve kat fazlasını satabilirsiniz.

Sizde hemen en uygun ve en kullanışlı Kuşadası Züccaciye & Hediyelik Eşya Web sitesi tasarım hizmeti için bizi arayın.
Kuşadası Web Atölyesi - +90 (212) 982 7105

İletişim

Satış: +90 (532) 200 9852
Satış: +90 (212) 982 7105
Satış: +90 (850) 532 7008
Destek: +90 (545) 561 9207
Jooble:Türkiye iş ilanları

Bize Yazın

V3 Bilişim Anonim Şirketi

Mall Of İstanbul The Office Kat:17 No:136 Başakşehir / İstanbul

Mersis Numarası: 922118748000001